Skip Navigation
Job Search

Intern, Engineering Maintenance

Gorzów Wielkopolski, Poland Job ID 16508 Apply

SC Johnson obecnie poszukuje osoby do Zespołu Utrzymania Ruchu na stanowisko Engineering Maintenance Intern do naszej fabryki w Gorzowie Wielkopolskim.

Jeśli chcesz zaczać karierę w międzynarodowej firmie FMCG, to jest to idealny moment!

O SC JOHNSON:

SC Johnson (SCJ) jest jednym z wiodących na świecie producentów marek dla gospodarstw domowych. Działamy w ponad 70 krajach i sprzedajemy niemalże w każdym kraju na świecie. Co nas wyróżnia to fakt, iż jesteśmy globalną firmą rodzinną od 6 pokoleń. Jesteśmy by tworzyć z Wami gospodar­stwa domowe od ponad wieku, a nasze produkty takie jak: Glade, Mr Muscle, Pronto, OFF czy Raid można znaleźć w domach na całym świecie.

CO OFERUJEMY:

Nasz staż to unikalna możliwość zdobycia doświadczenia w Dziale Utrzymania Ruchu w dynamicznej, międzynarodowej firmie produkcyjnej w branży FMCG i udziału w ciekawych projektach! To wspaniała okazja do pracy z różnymi zespołami w fabryce, która pozwoli poznać Ci tajniki naszej organizacji.

Oferujemy kulturę pracy opartej na współpracy i wyjątkową szansę na pracę w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze. Co więcej, będziesz mieć rzeczywistą szansę wywarcia wpływu w naszej organizacji! Jesteśmy właśnie po to, aby pomóc Ci w zdobyciu cennego doświadczenia, szczególnie na początku Twojej zawodowej drogi!

GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI:

  • Wsparcie Zespołu Utrzymania Ruchu w zarządzaniu procesem części zamiennych oraz przy projektach inwestycyjnych
  • Analiza wskaźników KPI w zakresie utrzymania ruchu
  • Zarządzanie i realizacja działań w obszarze bezpieczeństwa, ergonomii i jakości
  • Udział w projekcie Preventative Maintenance dla szybkich linii produkcyjnych

OCZEKIWANIA:

  • Studenci badź świeżo upieczeni absolwenci studiów z wykształceniem technicznym
  • Komunikatywność
  • Sumienność i kreatywność
  • Gotowość do podejmowania wyzwań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu z dużą inicjatywą i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Nie wahaj się, aplikuj!

Sign Up For Job Alerts

Don't miss out - sign up for our email list.

Interested InSelect a job category from the list of options. Search for a location and select one from the list of suggestions. Finally, click “Add” to create your job alert.

  • Quality Assurance, Gorzów Wielkopolski, Lubusz, PolandRemove
  • Engineering, Gorzów Wielkopolski, Lubusz, PolandRemove
  • Internship, Gorzów Wielkopolski, Lubusz, PolandRemove
  • Research and Development, Gorzów Wielkopolski, Lubusz, PolandRemove