Skip Navigation

PLEASE NOTE: As a family company, our priority is to ensure the safety of our candidates, our hiring teams and those close to them. Due to the current circumstances surrounding the Coronavirus (COVID-19) outbreak, SC Johnson recruiting procedures will be adjusted as needed around the world. Responses from recruiting teams may be delayed due to the impact of the fluid situation. Your patience is appreciated.

For the latest news on how SC Johnson is supporting efforts to help fight the spread and impact of COVID-19, visit scjohnson.com/covid19.

Job Search

Intern, Finance

Gorzów Wielkopolski, Poland Job ID 16463 Apply

SC Johnson obecnie poszukuje osoby na stanowisko Finance Intern do naszej fabryki w Gorzowie Wielkopolskim.

Jeśli chcesz zaczać karierę w międzynarodowej firmie FMCG, to jest to idealny moment!

O SC JOHNSON:

SC Johnson (SCJ) jest jednym z wiodących na świecie producentów marek dla gospodarstw domowych. Działamy w ponad 70 krajach i sprzedajemy niemalże w każdym kraju na świecie. Co nas wyróżnia to fakt, iż jesteśmy globalną firmą rodzinną od 6 pokoleń. Jesteśmy by tworzyć z Wami gospodar­stwa domowe od ponad wieku, a nasze produkty takie jak: Glade, Mr Muscle, Pronto, OFF czy Raid można znaleźć w domach na całym świecie.

CO OFERUJEMY:

Podczas naszego stażu będzisz mieć możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie produkcyjnej w branży FMCG. To wspaniała okazja do pracy z różnymi zespołami w fabryce, która pozwoli poznać Ci tajniki naszej organizacji. Nasz staż to też szansa na udział w ciekawych projektach i szkoleniach

Oferujemy kulturę pracy opartej na współpracy i wyjątkową szansę na pracę w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze. Co więcej, będziesz mieć rzeczywistą szansę wywarcia wpływu w naszej organizacji! Jesteśmy właśnie po to, aby pomóc Ci w zdobyciu cennego doświadczenia, szczególnie na początku Twojej zawodowej drogi!

GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI:

  • Kontrola i optymalizacja kosztów oraz doraźna analiza całkowitych kosztów dostarczonych
  • Analiza prognoz i wspracie przy bieżącej kontroli wydatków
  • Udział w projektach związanych z usprawnieniem procesów

OCZEKIWANIA

  • Student bądź świeżo upieczony absolwent studiów na kierunku Finanse, Rachunkowość, Ekomonia, Bizness lub pokrewne
  • Wcześniejsze doświadczenia będzie mile widziane
  • Komunikatywność, sumienność i kreatywność
  • Gotowość do podejmowania wyzwań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu z dużą inicjatywą i chęć zdobywania informacji
  • Bardzo dobra znajomość Excela (mile widziane doświadczenie z Visual Basic)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Nie wahaj się, aplikuj!

Sign Up For Job Alerts

Don't miss out - sign up for our email list.

Interested InSelect a job category from the list of options. Search for a location and select one from the list of suggestions. Finally, click “Add” to create your job alert.

  • Finance and Accounting, Gorzów Wielkopolski, Lubusz, PolandRemove
  • Internship, Gorzów Wielkopolski, Lubusz, PolandRemove