Skip Navigation
Job Search

Intern, Quality

Gorzów Wielkopolski, Poland Job ID 16551 Apply

SC Johnson obecnie poszukuje osób na stanowisko Quality Intern do naszej fabryki w Gorzowie Wielkopolskim.

Jeśli chcesz zacząć karierę w międzynarodowej firmie FMCG, to jest to idealny moment!

O SC JOHNSON:

SC Johnson (SCJ) jest jednym z wiodących na świecie producentów marek dla gospodarstw domowych. Działamy w ponad 70 krajach i sprzedajemy niemalże w każdym kraju na świecie. Co nas wyróżnia to fakt, iż jesteśmy globalną firmą rodzinną od 6 pokoleń. Jesteśmy by tworzyć z Wami gospodar­stwa domowe od ponad wieku, a nasze produkty takie jak: Glade, Mr Muscle, Pronto, OFF czy Raid można znaleźć w domach na całym świecie.

Jako S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. jesteśmy dynamicznie rozwijającą się fabryką zlokalizowaną w Gorzowie Wlkp. (woj. lubuskie).

GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI:

  • Testowanie surowców i wykonywanie testów fizykochemicznych
  • Przeprowadzanie regularnych testów związanych z produkcją w laboratorium
  • Testowanie wytwarzanych przez nas produktów i wprowadzanie wyników do systemu
  • Komunikowanie się i rozwiązywanie problemów związanych z surowcami oraz dostawcami

OCZEKIWANIA

  • Studenci badź świeżo upieczeni absolwenci studiów na kierunku chemia, towaroznawstwo, inżynieria materiałowa, zarządzanie jakością lub pokrewne
  • Komunikatywność
  • Sumienność i kreatywność
  • Gotowość do podejmowania wyzwań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu z dużą inicjatywą i rozwiązywania problemów
  • Chęć uczenia się i zdobywania informacji
  • Zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

CO OFERUJEMY

Podczas naszego stażu będzisz mieć możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w dynamicznej międzynarodowej firmie produkcyjnej w branży FMCG! Będziesz pracować z różnymi zespołami w fabryce co pozwoli poznać Ci tajniki naszej organizacji. Otrzymasz możliwość udziału w międzynarodowych szkoleniach i projektach, które pomogą w rozwoju Twojej kariery!

Oferujemy kulturę pracy opartej na współpracy i wyjątkową szansę na pracę w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze! Co więcej, podczas naszego stażu będziesz mieć rzeczywistą szansę na wywarcie wpływu w naszej organizacji!

Jesteśmy właśnie po to, aby pomóc Ci w zdobyciu cennego doświadczenia, szczególnie na początku Twojej zawodowej drogi!

Nie wahaj się, aplikuj!

Sign Up For Job Alerts

Don't miss out - sign up for our email list.

Interested InSelect a job category from the list of options. Search for a location and select one from the list of suggestions. Finally, click “Add” to create your job alert.

  • Quality Assurance, Gorzów Wielkopolski, Lubusz, PolandRemove
  • Internship, Gorzów Wielkopolski, Lubusz, PolandRemove
  • Research and Development, Gorzów Wielkopolski, Lubusz, PolandRemove
  • Supply Chain, Gorzów Wielkopolski, Lubusz, PolandRemove