Search Jobs

Search Jobs

Stażysta w Dziale Utrzymania Ruchu

Gorzów Wielkopolski, Poland

Category: Quality Assurance Job ID: 26595

SC Johnson poszukuje obecnie Stażysty w Dziale Utrzymania Ruchu w naszej fabryce w Gorzowie Wielkopolskim.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie Zespołu Utrzymania Ruchu w zarządzaniu procesem części zamiennych oraz przy projektach inwestycyjnych

  • Analiza wskaźników KPI w zakresie utrzymania ruchu

  • Zarządzanie i realizacja działań w obszarze bezpieczeństwa, ergonomii i jakości

  • Udział w projekcie PreventativeMaintenance dla szybkich linii produkcyjnych

WYMAGANIA:

  • Studenci, bądź świeżo upieczeni absolwenci z wykształceniem technicznym

  • Komunikatywność

  • Sumienność i kreatywność

  • Gotowość do podejmowania wyzwań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność w działaniu z dużą inicjatywą i rozwiązywania problemów

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego

OFERUJEMY:

  • 6-miesięczny płatny staż.

  • Umowa o pracę na okres trwania stażu.

  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie.

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

  • Opieka medyczna.

  • Program wsparcia pracownika EAP.

  • Elastyczny czas pracy.

Zachęcamy do aplikowania!

Inclusion & Diversity

We’re a global business, with people from every culture, ethnicity, race, religion, gender identity, sexual orientation, age, and ability. We recognize the breadth of human experience, and we work to celebrate it. It is our goal to build a diverse, inclusive, and supportive work environment where all people can thrive.

We’re committed to ongoing efforts that help us attract, hire, and retain diverse talent who want to build a positive, inclusive environment. Read more about our ongoing initiatives at https://jobs.scjohnson.com/inclusion.

JD-intro-yourself

Don't see what
you're looking for?

Click here to share your information with SCJ's Recruiters.